Jdi na obsah Jdi na menu
 


Něco málo o mě

28. 12. 2008                                                                                                                                                    28-12-2008

Ahoj človíčkové,

Jmenuji se SAM a jsem Zlatý retrívr. Povahu mám hravou, jsem kouzelný.

Barva mého kožíšku je od krémové po zlatou, nějak jsem si nemohl vybrat tu správnou barvu tak mám od všeho kousek.

                Nejvíce miluji děti a pejsky, které potkám na cestě svým životem. Neštěkám na ně, lehnu si a čekám, až mi dají najevo, že můžu blíž. To jsem pak v sedmém nebi. Čuchám, jak voní.

                Bydlím v paneláku, ani tam neštěkám, tedy pokud nemám hlad nebo si nechci hrát.

                Lidičky, s kterými bydlím, mám moc rád, mám i mazlivou, no já miluji i ostatní lidičky, ale to nemusí vědět páníčkové, mohli by být smutní, ale nebojte já mám velké srdíčko, tak se každý vejde.

                Baštím všechno, co mi dají, což jsou granule od puriny, banán, jogurt a pamlsky. Za ně vám udělám cokoli.

                Jsem moc šikovný, je mi 5 měsíců a už umím sednout, lehnout, pac, zůstat, a když se mi chce tak je poslechnu i na povel ke mně, nerad se nechám omezovat. Chci zkoumat okolí, co ostatní pejskové píšou za vzkazy a oni volají povel ke mně, no kdo by šel rád.

                Na procházkách miluji nošení klacků, páníčkovi rukavice, nejsem už malý štěně, takže nosím ty velký kusany. Kdyby, jste mě viděli, to jdu s hlavou nahoře, krásně vrtím ocáskem a čekám, až si mě někdo všimne. No jsem trošku ješitný. Zkouším, co dělá voda, zatím dobrý. Až bude počasí asi tam i skočím.  A tím jsem ale prý pořád malý a je zima.

                Mám za sebou první Vánoce, a byli moc príma. Dostal jsem spoustu dobrot a batůžek. To až budeme chodit na výlety. Moc se těším. Teď mě čeká Silvestr, pojedu k babičce, tak to bude lepší, snad. Ten rámus je strašný. Prosím udělejte něco, opravdu to nemáme rádi.

Zatím Vám popřeji krásný nový rok a vyšlápněte tou správnou tlapkou.

 

Určitě Vám zase něco napíšu. Tak pac a pusu.

                                                                                                                             Sam